Віконний інтерфейс HTML + Javascript


05.01.2019

Ми всі вже звикли до віконного інтерфейсу у операційних системах. Звикаємо до "віконець" які вискакують на сайтах і дратують нас. Інколи самі на сайтах використовуємо щось типу чатів для on-line консультацій, тощо. Я помітив що такі вікна вкрай туплять і капець як гальмівно завантажуються і працюють. Бо сучасні підходи розробки вимагають... Та в деяких проектах зручніше використовувати саме інтерфейс схожий на віконний. Тому трохи заморочився і зробив щось таке, що назвав WinManager.

Головна ідея була зробити простий, ЛЕГКИЙ і ШВИДКИЙ механізм керування "вікнами" без жодних залежностей. Тобто, не використовувати жодних бібліотек та фреймворків. Але щоб цей механізм можна було використовувати з іншими бібліотеками та фреймворками якщо буде потрібно. WinManager дозволяє досить просто робити з DIV-вів вікна, які можна пересувати мишкою, змінювати розмір, звертати/розвертати. За допомогою Javascript можна програмно керувати "вікнами", та змінювати їхній контент, розміри, положення, зберігати та відновлювати положення та стан вікон. Windows Manager JavaScript бібліотека Windows Manager JavaScript бібліотека Приклад використання WinManager доволі простий і складає всього один html файл який містить необхідні HTML, CSS і Javascript. Нарізати на шматки та запиляти під свої потреби зможете самі. Бажаю успіхів. P.S. вибачайте за очапатки якшо шо :) Дивись також:

Web-dev склерозник
Коментарі:
Андрей говорить:
07.01.2019 17:13
Есть одна ситуация - окно можно переместить вниз за пределы видимой части общей рабочей зоны. Необходимо добавить условие как это сделано для право-лево-верх.

andre говорить:
08.01.2019 09:39
Добавил

Додати коментар
Code
* - обов'язкові поля

Архіви